ShowBizzz

Perfeksioni i bukurisë mban vetëm një emër në Kosovë, Hair & Make Up, Njomza dhe Gresa

A iu ka rastisur të keni dalë për një kafe, dhe në atë lokal të dëgjoni nga e djathta apo e majta, dy shoqe apo më shumë derisa bisedojnë se sa bukur janë dukur teksa kanë shfrytëzuar shërbimet e bukurisë në sallonin ‘Njomza Beauty Center’, te dy motrat më të famshme në Kosovë, Njomza dhe Gresa?

Thashetheme kudo, por këto për profesionalizmin e dy motrave, janë të vërteta!

Vera erdhi, e bashkë me të edhe dasmat në Kosovë! E kush nuk do të donte të dukej magjepsëse në ditën e saj më të rëndësishme të jetës? Të gjitha! Po pra, dhe ju tashmë e dini adresën e duhur të shkëlqimit, e ajo është ‘Njomza Beauty Center’, mu në qendër të Prishtinës.

Por jo, nuk mbaron me kaq! Edhe pse ju e dini, por ja që po ua rikujtojmë dhe njëherë!

Në qendrën e bukurisë ‘Njomza Beauty Center’, ju do të gjeni buzëqeshje, ngrohtësi dhe përkujdesje profesionale nga dy motrat, Njomza dhe Gresa si dhe stafi i tyre profesional.

Tradita dhe perfeksioni në fushën e bukurisë i dëshmuar tashmë nga motrat, ka bërë që të gjitha femrat të dalin të mahnitura dhe super të kënaqura nga qendra e bukurisë së tyre.

Prisni dhe pak!
Profesionalizmit të tyre në fushën e bukurisë, nuk ka mundur t’i ikin në asnjë moment as fytyrat më më eminente të jetës publike shqiptare, sepse mrekullia nuk mund të anashkalohet!

Trajtimi me shumë delikatesë në një gamë të gjerë shërbimesh si ngjyrosje e flokut, hair extensios, Make-Up, Permanent Make-Up, microbaldin e të tjera, e bënë këtë qendër bukurie të pa konkurrencë në të gjitha trojet shqiptare.
E hareja dhe gëzimi nuk munguan as parmbrëmë në shtëpinë e dy motrave, pasi që u bënë dy festa njëherësh, Gresa festoi ditëlindjen dhe këtij gëzimi iu shtua edhe synetia e nipit tyre. Derisa nëna e tyre, përkatësisht gjyshja, e cila është ikona e njohur e muzikës sonë popullore, Shyhrete Behluli, ia kishte kushtuar një këngë të mrekullueshme nipit të saj.


Dilni të bukura e të lumtura prej ‘Njomza Beauty Center’!
Vizitoni edhe profilin në Instagram: @ salloninjomza & @gresahair.lashes