ShowBizzz

Pjesë e klipit të saj më të ri, Shpati zbulon sa e ka paguar Nita

E keni vënë re Shpat Kërleshin te klipi i ri “2 Gota” i Nita Latifit? Nëse jo, atëherë po iu themi që ai është protagonist në videon e këngës së ish-banores së Big Brother VIP2.

Mirëpo kuriozë jemi, sa e ka paguar Nita, Shpatin për të qenë protagonist në këngën e saj?

Kësaj pyetje i ka dhënë përgjigje vetë ish-banori i shtëpisë më të famshme në Shqipëri, duke u shprehur se ka marrë pjesë vetëm për respekt të Latifit dhe se ka refuzuar të paguhet.

TS Poll - Loading poll ...

Kujtojmë që në BBV Nita pranoi se dikur ka qenë në një marrëdhënie romantike me Shpatin, e cila nuk kishte zgjatur shumë. 

Pas daljes së saj nga shtëpia ajo u kap mat me Kërleshin në një lokan, por si duket qenkan takuar për të diskutuar mbi projektin e përbashkët.