Pushuesit nga Kosova kane zgjedhur kete destinacion per te bere pushime kete vit

Shume pushues kane shkuar kete fundjave ne plazhin e Shingjinit pasi aty ka nje sherbim shume te mire dhe cmime normale.

Disa pushues u shprehen se:“Çdo herë vij një javë me pushime në fillim të qershorit, më pas vij në korrik ose në gusht”, ka thënë një pushues.

“E ka falur zoti këtë bereqet, bukuri që nuk e ka kush në Evropë”, ka thënë një tjetër pushues nga Kosova.

“Gjithashtu një tjetër është shprehur se kanë ardhur për të kaluar këtë fundjavë”, ka thënë një tjetër pushuese.

Pushuesit Shqiptar dhe Kosovar kane zjedhur plazhin e Shingjinit per qetesine qe te ofron bregetin e paster dhe cmime konkururese.

Related Articles

Check Also
Close
Back to top button