ShowBizzz

Rama fton në podcast dyshen “kampione” nga Shkodra, Benet Becin dhe Luiz Ejllin (Video)

Kryeministri Edi Rama ka bërë me dije se në podcastin e radhës ka të ftuar dy persona specialë.

Bëhet fjalë për dy fituesit e Shkodrës, Luiz Ejlli kampion i “Big Brother Vip”dhe Benet Beci fitusi i zgjedhjeve vendore të 14 majit.

Kujtojmë se këngëtari Ejlli e ka mbeshtetur hapur Benet Becin në zgjedhje, pasi ky i fundit e kishte ndihmuar dikur në kohë të vështira, siç rrëfeu edhe vetë Luizi, i cili nga shtëpia e BBV kerkoi edhe nje bisedë me Ramën.

TS Poll - Loading poll ...