Robert Berisha tregon linjat e përsosura trupore

Robert Berisha për publikun është i dashur si këngëtar moderator e së fundmi edhe si një djalosh me super trup.

Ai publikoi një video ku tregoi muskujt e formësuar dhe se sa kohë iu deshën në palestër për të arritur këtë rezultat.

I kënaqur me rezultatin në trupin e tij, Roberit la pa frymë edhe ndjekëset e tij, ku nuk munguan edhe komentet e ndryshme.

Kujtojmë që Roberti, përveç angazhimeve të mëdha në punën e tij, nuk e la asnjëherë palestrën dhe kujdesin personal, shkruan “Kosovarja”.Related Articles

Back to top button