ShowBizzz

Robert Bojaj me urim special për të voglën e tij

Robert Bojaj katër vite më parë morri epitetin baba nga vajza e saj Eva Zoe.

Si një baba me plot emocione për vajzën e tij, Roberti bëri këtë postim:

‘Çka me t’thane e çka me te uru oj Eva Zoe Bojaj?

Zoti ti dhashte krejte cka i mendojme per ty
T’don shume Rrobi yt. God bless you o GEZIMI jeme🥰”

Roberti vazhdimisht e ndan me ndjekësit e tij kujdesin dhe dashurin që i ofron Evës, shkruan “Kosovarja”