ShowBizzz

Robin Kraniqi merr titullin e merituar “Haxhi” pasi vizitoi Mekën dhe Medinën

Boksieri i njohur Robin Krasniqi, njihet për jetën e tij super luksoze.

Udhëtimet nga ana e tij janë të shpeshta si me familje po ashtu edhe me miq.

Por, natën e mbrëmshme ai bëri të ditur se do të marr rrugën në Mekë e Medinë.

TS Poll - Loading poll ...

Ku ndihet tejet i lumtur, tani ka marrë emrin e merituar “Haxhi”