LifeStyle

Rrëfehet 21 vjeçarja: Jam në lidhje me babin e shoqes, gjithçka filloi kur u afrua dhe…!

efundit

Revistës “The Sun”, kësaj radhe i është drejtuar një 21 vjeçare.

Ajo ka treguar që është në lidhje me babin e shoqes së saj dhe po brengoset që do të shkatërroj një familje.

Vajza thotë që po kalon një pasion të zjarrët me babin e shoqes.

Rrëfimi i plotë

E dashura psikologe: Po shijoj një lidhje të fshehtë me babin e shoqes sime më të mirë, por ndihem e tmerrshme që ia mbaj të fshehur.

Unë jam 21 vjeçare, shoqja ime është 20 vjeç dhe ne u bëmë miqtë më të mirë kur studionim muzikë në kolegj.

Babi i shoqes është 41 vjeç, absolutisht i mrekullueshëm dhe duket shumë më i ri se mosha e tij.

Ai është këngëtari kryesor në një grup dhe luan kitarë.

Një natë unë dhe shoqja im shkuam për t’i parë ata duke performuar dhe nuk mund të mos e gjeja veten duke e admiruar.

Gjatë javëve në vijim, diçka ndryshoi mes nesh dhe sa herë që vizitoja shtëpinë e mikes time, do të ndjeja një ndjesi të vërtetë fluturimi nëse ai do të vinte diku afër meje apo edhe do të më shikonte.

Nuk kisha ndjerë kurrë diçka të tillë dhe u luta që askush tjetër të mos e kishte vënë re se si ndihesha për të.

Një natë humba autobusin e fundit dhe kështu babai i mikes time më dha një ashensor për në shtëpi.

Ai u tërhoq në fund të rrugës sime dhe më shikoi intensivisht.

Pa thënë asnjë fjalë, ai u përkul dhe filloi të më puthte.

Sinqerisht, më mori frymën plotësisht.

Që atëherë e tutje ai më bënte rregullisht ashensorët dhe ne do të putheshim në makinën e tij.

Me kalimin e muajve, ne jemi takuar në baret e vendit dhe kemi ndarë vaktet së bashku.

Rrugës për në shtëpi do të gjejmë diku të izoluar dhe do t’i bëj seks oral ose do të bëjmë seks të plotë.

Por unë kam filluar të ndihem e shqetësuar rreth mikes time.

Madje ajo ka përmendur se prindërit e saj po debatojnë më shumë se kurrë.

Unë kam filluar të ndihem shumë fajtore për atë që unë dhe babai i saj jemi marrë.

Nëse i them asaj, do të shkatërrojë një familje dhe miqësinë time, por e di që një ditë nuk do të mund ta ndaloj veten duke e turbulluar.

Përgjigjja e psikologes: Ju keni shumë më tepër për të humbur sesa thjesht shoqja e juaj.

Babai i saj pa dyshim që do t’ju lëshonte si një gur i nxehtë, familja e tyre ka të ngjarë të mbyllë radhët dhe ju do të pikturoheshit si një shkatërrues shtëpie.

Ky burrë duhet të mendojë se të gjitha Krishtlindjet e tij kanë ardhur menjëherë, duke pasur një vajzë të mrekullueshme gjysmën e moshës së tij në bek dhe thirrjen e tij.

Ju lutemi pyesni veten, çfarë lloj njeriu do të kishte një lidhje me një person shumë më të ri që është miqtë më të mirë me fëmijën e tij?

Ky njeri është egoist dhe i pamatur jo vetëm me martesën, por edhe me familjen e tij.

Nuk ka asnjë mënyrë që kjo të përfundojë mirë nëse e lini të zvarritet.