ShowBizzz

Së shpejti Dancing with the stars, zbulohen dy konkurrente të tjera

Së shpejti do të nisë “Dancing with the Stars” dhe dita ditës po zbulohet cilët konkurrentë do të shohim.

Sot Kryefjala.com ka mësuar se dy emra të tjerë që mund të jenë pjesë e kastit të këtij formati dhe janë moderatorja e Top-Channel, Nevina Shtylla si dhe këngëtarja e njohur, Kejsi Tola.

Së shpejti Dancing with the stars, zbulohen dy konkurrente të tjera

Së shpejti Dancing with the stars, zbulohen dy konkurrente të tjera

Deri më tani janë zbuluar edhe Eni Shehu, Enxhi Nasufi, Sarah Berisha, Sara Karaj, Efi Dhedhes, Nora Istrefi janë emrat që janë përfolur.