Selvija merr urimin më të bukur nga Shpat Kasapi

Sot familja e Shpat Kasapit ka festë. Bashkëshortja e tij po feston ditëlindjen dhe mori një urim shumë romantik dhe emocionues nga këngëtari.

“Urime ditelindjen zemra ime mami me e bukur, gruja me e forte dhe më e kuptueshme ndaj partnerit.

Nga thellesia zemrës ti uroje 100 vite te arta prane meje dhe djalit tone Roelit qe me dashurine tende na ndryshoje jeten i dha kuptim, ti shpirti im plotësove çdo boshellek te zemres sime me dashurin tënde respektin dhe kujdesin ge ke ndaj meje.

Pak fjale e shume dashuri per ty te dua heroina ime”, shkruan ai duke ndarë edhe një fotografi të pa publikuar më parë.

Shihni më poshtë postimin e plotë të Shpat Kasapit në Instagram.

Image
Urimi në instagramRelated Articles

Back to top button