Sherri në xhirimet e filmit, Olta flet pa doreza dhe rrëfen çdo gjë për marrëdhënien me Luizin

Olta Gixhari dhe Luiz Ejlli ishin ndër konkurentët më të përfolur të “Big Brother Vip”, ku u deklaruan edhe si “armiq” të njëri-tjetrit.  Mirëpo pas daljes nga spektakli dy ish-banorët u panë shumë të afërt me njëri-tjetrin, pasi u bënë bashkë edhe për filmin “Në kuadër të dashurisë”.

Së fundmi Olta ka zhvilluar një bisedë virtuale me ndjekësit e saj në Instagram, ku një ndër ta e ka pyetur aktoren se a ka një miqësi me Luizin. Olta ka zgjedhur t’i përgjigjet pyetjes duke postuar një foto me këngëtarin, duke iu përgjigjur ‘JO’.

Mesa duket ish-banorët nuk shkojnë aq mirë me njëri-tjetrin që pas sherrit që patën në xhirimet e filmit.

Sherri në xhirimet e filmit, Olta flet pa doreza dhe rrëfen çdoRelated Articles

Back to top button