ShowBizzz

“Shko mblidhe bërllogun”, Santiana i reagon ashpër Gani Gërmisë

Santiana dhe Buci kanë diskutuar sërish në lidhje me ngjarjet e fundit me njëri-tjetrin.

Por, në këtë debati ndërhyri edhe Gani Gërmia, i cili tentoi të ‘sulmonte’ Bucin, por kjo me sa duket i ka penguar Santianës.

Banorja nga Gjakova i reagoi ashpër Gani Gërmisë, duke tentuar që ta largonte nga biseda e tyre.

TS Poll - Loading poll ...

Ajo i tha Ganiut me gjuhë të ashpër që “të shkonte ta mblidhte bërllogun”.

Ganiu u prek nga fjalët e saj, duke i thënë se nëse ajo dëshironte një gjë të tillë do të largohet.

Kujtojmë që Santiana dhe Buci kishin një miqësi që në nisje të BBVK2, por ndërsa u duk që mes tyre po lind dicka gjërat u ndërprën në spektalin e së premtes.

Partnerja e Bucit i kërkoi atij që të distancohej nga Santiana dhe tani dyshja kanë prishur raportet.