Shkurte Gashi me fotosesion familjar pasi u bë nënë për herë të dytë

Javë më parë, këngëtarja Shkurte Gashi është bërë nënë për herë të dytë duke sjellë në jetë një tjetër djalë.

Kron është emri i të porsalindurit, ndërsa autorja e shumë hiteve është edhe nënë e një djali tjetër të quajtur Mal.

Disa javë pasi solli në jetë fëmijën e dytë, Shkurta, partneri i saj, Albert Limani dhe dy fëmijët, kanë pozuar para fotoaparatit të Norik Ukës për një fotosesion familjar.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Shkurte Gashi (@shkurtegashi_)

TS Poll - Loading poll ...

“Të lumtur me ardhjen tënde Kron”, është përshkrimi që ka zgjedhur këngëtarja për këtë set fotografik.

Dueti me Bardhin, “Për ty”, është ndër realizimet e fundit muzikore të Shkurtes që u lansua në muajin e kaluar dhe ka mbledhur mbi gjashtë milionë shikime në YouTube.Related Articles

Back to top button