ShowBizzz

Shyhrete Behluli po e luan më së miri lojën

Në kohët e sotme, të mbijetosh në skenën muzikore, duhen shumë elemente.

E, këngëtarja Shyhrete Behluli e di mirë se çka dhe si duhet të luhet loja për të qenë në listën e të preferuarave.

Pos këngëve të reja, ajo po investon në vetën, në pamjen e jashtme, por edhe në marketinin e imazhit në rrjete sociale, shkruan “Kosovarja”.

TS Poll - Loading poll ...

Strategji se jo mahi, apo?