ShowBizzz

Stresi publikon mesazhet me fansen e mitur, kjo është këshilla e tij

Reperi Stresi është një nga më të dashurit për të rinjtë. Ai tashmë ndodhet në koncerte brenda vendit dhe në Kosovë, e mesazhet nga fansat nuk kanë munguar. Mirëpo, ai ka bërë publike një bisedë me një vajzë, e cila është vetëm 17-vjeçe.

Kjo e fundit kërkonte të dinte se në cilin club do performonte Stresi, pasi kishte dëshirë për ta takuar.

Reperi, e pyet fillimisht për moshën, e më pas e këshillon që të bëjë kujdes pasi ka shumë persona të këqinj që mund të përfitojnë nga ajo.

ImageMesazhet

Ja mesazhi i Stresit:

Jo se du me bo të mirin po kam 1000 virtyte që duhet me i pas nje fisnik. Zoti i vrafte në qofshin repera a vipa apo ca do qofshin… Cdo femre i falet adoleshenca sepse ka meshkuj kurva që i mashtrojnë dhe kështu ndodh në realitetin tonë të shpifur….. Bohu burr edhe ndale epshin. Stop