ShowBizzz

U komentua për trashësinë e saj, sot Big Mama u bë super modele

Big Mama përveç muzikës ka filluar të mirët edhe me modelim.

Postimet e saj të fundit shfaqin imazhet ku ajo po reklamon disa fustan solemn për dasma.

Dikur Bigi, u komentua për trupin e saj dhe linjat e saj që asnjëherë nuk i kishte kompleks.

TS Poll - Loading poll ...

Por sot, ajo po krahasohet me modele, shkruan “Kosovarja”.

Pra, asnjëherë mos u dorëzoni…