ShowBizzz

U njohën në BBV, Andi dhe Gresa i japin fund lidhjes së tyre?

Gresa Hoti dhe Andi Artani janë çifti i vetëm që po vazhdon ende lidhjen pas “Big Brother Vip Kosova”.

Ditë më parë u përfol për një ndarje të mundshme mes tyre dhe si shkak u bënë fshirja e fotove nga pushimet e tyre në Instagramin e Gresës.

Dhe duket se kështu është, pasi burime pranë çiftit për “Prive” kanë konfirmuar një krizë mes tyre.

TS Poll - Loading poll ...

Nuk dihet nëse çifti ka vendosur ti jap fund përfundimisht lidhjes së tyre, por për një përgjigje më të saktë duhet të presim Andin dhe Gresën.

Kujtojmë që Gresa dhe Andi u njohën dhe nisën marrëdhënien e tyre në “Big Brother Vip Kosova” , ku të dy ishin pjesëmarrës edicionin e parë.