ShowBizzz

‘U të dhj*fsha’, moderatorja e Top Channel rrëzohet në mes të emisionit: Mos e nxirrni këtë! (Video)

Argjira Spanca është përballur me një moment të sikletshëm gjatë prezantimit të ‘She’s On Top’.

Teksa moderonte dhe ecte në skenë Argjira është rrëzuar.

Pavarësisht momentit të sikletshëm, ajo ka vijuar me moderimin duke e marrë me sportivitet.

Madje në shaka e sipër Argjira ka thënë se kjo pjesë nuk do të nxirret në transmetim dhe pse më vonë ka ndodhur e kundërta.

TS Poll - Loading poll ...
@anonymous.enders ✨Te dhjefsha✨💀🤣 #argjiraspanca #haha #omg #topchannel #viralalbania #viralsetqr #fyp ♬ original sound – anonymous.al