ShowBizzz

‘Unë të ha dhe ty, po kujdes’, ç’ndodhi mes Maestros dhe Ronaldo Sharkës

Valbona Mema ka mbledhur bashkë familjarë e miq për të festuar ditëlindjen e saj. Të ftuar ishin edhe disa prej ish-banorëve të “Big Brother VIP 2”, mes tyre Ronaldo Sharka e Maestro Armaldo Kllogjeri.

Ky i fundit ka postuar në Instastory një video ku shfaqet Ronaldo duke ngrënë dhe shkruan: “Eh ç’ngeli duke ngrënë ky Ronaldo!”.

Këtë e ka ripostuar më pas gazetari, i cili i përgjigjet me humor Maestros:  “Unë të ha dhe ty po kujdes”.

'Unë të ha dhe ty, po kujdes', ç'ndodhi mes

TS Poll - Loading poll ...