ShowBizzz

Vëllai i Arbër Hajdarit qenka kaq romantik, surpriza që befasoi Beniadën në ditën speciale

Beniada Nishani ishte një nga finalistet e ‘BBV1’ dhe një nga personazhet më të dashura për publikun. Pas mbarimit të kësaj eksperience ajo ka vazhduar karrierën e saj, por tani me një vëmendje më të madhe. Prej pak kohësh bukuroshja ka nisur jetesën në Tiranë, për të realizuar projekte te reja, jo tashmë në modeling, por edhe në moderim si bashkëprezantuese në “Procesi Sportiv” ku u njoh dhe dashurua me Blerti Hajdari, vëllain e arbër Hajdarit.

Dy ditë më parë Beniada festoi ditëlindjen dhe mbushi 32 vjeçe. E dihet se lulet dhe dhuarat kanë qenë të shumta ama disa mjaft të veçanta. Një ndër to Beniada e ka publikuar edhe në Instastory, ku ka treguar se rruga nga shkallët e pallatit deri tek dera e shtëpisë së saj ishtee mbuluar me petale të kuqe. Bukuroshes i ka pëlqyer shumë ama nuk e dinte se kush mund të fshihej pas kësaj nëse ka qenë ndonjë fans i saj apo dikush që ajo e njeh.