ShowBizzz

Vera e “nxehtë” e Rita Orës në Ibiza

Rita Ora ka shijuar pushimet e saj në Ibiza dhe ndërsa vera po i afrohet fundit me nostalgji ajo ka ndarë një sërë fotosh mahnitëse nga pushimet e saj.

Këngëtarja dukej mahnitëse teksa pozoi me bikini të zeza, duke treguar trupin e saj të tonifikuar, teksa shtrihej në shkëmbinj buzë oqeanit. Në një foto tjetër ajo shfaqet me pantallona leopardi dhe jelek, përpara daljes së saj të natës.

“Të rijetosh të gjitha”, ka shkruar këngëtarja shqiptare me famë ndërkombëtare krahas albumit të pushimeve.

View this post on Instagram

A post shared by RITA ORA (@ritaora)

Sakaq, Rita Ora ka shijuar një moment të bukur pasi ka festuar 48-vjetorin e ditëlindjes së bashkëshortit Taika Waititi në ishull me miqtë. Në fillim të këtij muaji, dyshja kërcyen gjithë natën me miqtë e tyre të famshëm, ndërsa Diplo kryente detyrat e DJ-së për festën.

Të ftuarit shijuan vaktin e tyre në një tavolinë të gjatë të dekoruar me shumë njerëz që mbanin fjalime me radhë për nder të Taika./abcnews.al