ShowBizzz

Vera fantastike e Besiana Behlulit – të gjitha vajzat e kanë ëndërr

Besiana Behluli është shndërruar në një nga yjet e muzikës moderne, e kjo falë formatit artistik që posedon.

Besiana, sapo i ka dhënë dritën e gjelbërt projektit të ri muzikor, këngës me titull “Dilema”, e cila ka ardh e shoqëruar me një videoklip atraktiv.

Ndërkohë, këngëtarja ka pasur një verë intenzive më muzikë, intervista dhe shumë pushime në vende të ndryshme egzotike, shkruan “Kosovarja”.

Këngëtarja ka ndarë në faqen e saj në Instagram një video kollazh me momentet më të bukura të kësaj vere.