ShowBizzz

Vesa e ‘Big Brother’ me ketë fytyrë publike ka ngjashmëri në pamje

Vesa Vllasaliu është një nga banoret me të komentuara të shtëpisë me të famshme në vend.

Stili dhe pamja e Vesesë ka bërë qe ndjekësve të iu bie në sy dhe po e vlerësojnë edukatën dhe qasjen me të tjerët qe po tregon maturi, shkruan “Kosovarja”.

TS Poll - Loading poll ...

Andaj ndjekësit janë shprehur se kanë ngjashmëri në pamje me Ryva Kajtazin.

Ani pse ajo është tash e sa vite në skenë por nga pamje e jashtme ka disa tipare të ngjashme me banoren.

Por, cili është mendimi juaj mbi ketë situatë.