Lajme

VIDEO/ Me shami në dorë e duke kërcyer mbi karrige, Alesia Bami “e djeg” gjatë pushimeve në vendin përrallor

Alesia Bami është një nga vajzat më të komentuara në shtypin rozë për shkak të formave të saj trupore dhe natyrës energjike që ajo ka.

Bukuuroshja shqiptare së fundmi është arratisur me pushime në ishuullin e famshëm të vipave, Mykonos Greqi. Nga vendi përrallor moderatorja e sportit ka ndarë me ndjekësit video e foto të ndryshme, ku padyshim duket tejet sensuale dhe tërheqëse.

Alesia ka ndarë me ndjekësit një video nga pushimet në vendin fqinj, ku shihet duke kërcyer mbi një karrige me një shami në dorë. Në fotot e publikuara në Instragram, nuk kanë munguar komentet dhe komplimentet e shumta të miqve e fansave.