ShowBizzz

“Zonja Eni” feston ditëlindjen, ja sa vjeç mbush juristja e njohur

Juristja e njohur Eni Çobani feston sot ditëlindjen e 51-të.

Dhe në këtë ditë të veçantë ajo ka marrë urime të shumta nga miqtë dhe bashkëpuntorët e saj.

Juristja e njohur, njëkohësisht edhe drejtuese e rubrikës “Shihemi në Gjyq”, tek “E Diela Shqiptare” në Tv Klan ka postuar disa foto në “Instastory”, ku shihen edhe urimet e shumta që ka marrë.

TS Poll - Loading poll ...

Vetë Eni ka ndarë disa prej tyre në Instagram. E mes këtyre urimeve nuk mund të mungonte ai i bashkëshortit të saj, Avenir Shehu.