ShowBizzz

Adriana Matoshi pozon me bikini nga pushimet në Egjipt

Duke qenë artiste, ajo ja lejon vetës që shpeshherë të dalë nga petku i deputetes.

Posti i deputetes e obligon që të jetë më formale, por profesioni i saj dhe ajo çfarë ajo përfaqëson në jetën publike, i jep lirinë e të shprehurit dhe paraqiturit pa e çfarë kokën për protokollet e politikës.

Kjo është Adriana Matoshi, aktorja yll, e cila së fundi po kalon ca ditë të mrekullueshme pushimi në Egjipt.

TS Poll - Loading poll ...

Siç dihet, Adriana këtë udhëtim e ka ndërmarrë me miken dhe kolegen e saj Arjola Demiri.