ShowBizzz

“Ajo tha po”, Bezos i propozon të dashurës në superjahtin me vlerë 500 milionë dollarë

Çdo gjë është zyrtare. Jeff Bezos është fejuar me të dashurën e tij magjepsëse Lauren Sanchez.

Bosi i Amazon, 59 vjeç, u gjunjëzua para të dashurës së tij gazetare e cila është fituesja e çmimit Emmy, në bordin e superjahtit të tij prej 500 milionë dollarësh.

Lauren, 53 vjeçe, është parë me një unazë gjigante diamanti në gishtin e saj të martesës, pasi ka hipur në bordin e jahtit Koru me miliarderin. Ata janë parë duke kërçyer dhe duke u puthur gjatë fundjavës, teksa gazetarja po përpiqej të fshihte diamantin gishtin e saj.

Çifti i sapo fejuar po lundrojnë në brigjet e Kanës, ndërsa po zhvillohet festivali magjepsës i filmit. /abcnews.al