ShowBizzz

Alban Skenderaj bën shkrimin emocionues në festën e abetares të vajzës Ameli

 

Sot është ditë e veçantë për çiftin Alban Skenderaj dhe Miriam Cani.

Vajza e tyre Ameli, sot ka festën e abetares, shkruan “Kosovaja”.

TS Poll - Loading poll ...

Në këtë ditë speciale këngëtari ka bërë një shkrim emocionues në Instagram teksa ka postuar fotografinë familjare.

“Gëzuar festen e Abetares lumturia ime. Jam shume krenar për ty”, ka shkruar artisti./Kosovarja/