ShowBizzz

Albanit i bëhet pyetja provokuese, kështu reagon këngëtari

Alban Skënderaj është një këngëtarët më të dashur për publikun shqiptar, ku koncertet e tij janë shumë të frekuentuara nga të rinjtë.

Por diçka e sikletshme i ka ndodhur në një performancë të tij në një nga klubet e kryeqytetit. Një fans duke përdorur aplikacionin SnapChat, i ka drejtuar një pyetje provokuese dhe i ka treguar telefonin këngëtarin.

Teksa sheh atë që është shkruar, Albani për një çast drejton gishtin nga djali në fjalë dhe më pas vijon performancën.

Kujtojmë që kjo pyetje iu është bërë edhe këngëtarëve të tjerë si Mozzik, Mc Kresha, Lyrical Son, apo edhe Finem.