ShowBizzz

Arbana dhe Xhemi i komentojnë fotot, Olta Gixhari u kthehet: Vetëm një sy dashakeqës nuk sheh gurët

Olta Gixhari ka marrë të gjithë vëmendjen me fotot që ka postuar sot. Ish-banorja e Big Brother VIP ndodhet në jug të Shqipërisë nga ku ka realizuar disa foto duke pozuar me bikini në gurë.

Arbana dhe Xhemi i komentojnë fotot, Olta Gixhari u kthehet: Vetëm

“S’ka fjale per te shpjeguar bukurin e vendit tone”, shkruan Olta.

Arbana dhe Xhemi i komentojnë fotot, Olta Gixhari u kthehet: Vetëm

Në hapësirën e komenteve kanë rënë në sy komentet e Arbanës dhe Xhemit.

Xhemi: E natyrisht ketu te gjithe shohin bukurine e vendit tone

Arbana: Sa gure te bukur ka jugu

Ndërsa Olta i replikon: Vetem nje sy dashakeqes nuk sheh guret ne kete foto

Arbana dhe Xhemi i komentojnë fotot, Olta Gixhari u kthehet: Vetëm