ShowBizzz

Arta Elezaj me ‘kurorë’

Aktorja dhe blogerja, Arta Elezaj po vazhdon të merr vëmendje përmes rrjeteve sociale.

Së fundmi, kaçurrelja ka postuar një fotografi teksa në sy ra qaforja e saj e veçantë.

Germa e parë e emrit të saj e personalizuar me kurorë.

TS Poll - Loading poll ...

Bukuroshja brune është duke e shijuar një udhëtim në Itali teksa krahë saj është aktorja dhe shoqja e ngushtë, Arta Nitaj.