ShowBizzz

Beatix Ramosaj çmend rrjetin, poston foto nga dushi

Beatix Ramosaj çmend rrjetin, poston foto nga dushi

Beatrix Ramosaj është mjaftë aktive në Instagram.

Këngëtarja po shijon pushimet e para më shoqërinë dhe familjen.

Ajo para pak minutave postoi një foto me bini nga dushi në Instastory.

Sigurisht që po komentohen pafund linjat e saj trupore, shkruan “Kosovarja”.