Bebe Rexha merr vëmendje në veshjen elegante me dekolte të hapur

Ylli i muzikës, Bebe Rexha shfaqi linjat e saj me një fustan të zi të ngushtë pasi zbuloi se ka shtuar peshë.

Bebe, postoj një seri fotosh seksi ku veshja i inte në pah gjoksin.

Këngëtarja kombinoi stilin e zjarrtë me një palë vathë dhe bëri një pamje të plotë me një makijazh të theksuar.

Kështu artistja dukej e mrekullueshme me pamjen elegante.

Loading poll ...

 

 Related Articles

Back to top button