ShowBizzz

“Besiana Behluli sjell këngën e re, “Dilema” është hit

Është rikthyer Besiana Behluli, këngëtarja unike, e cila sjell frymë ndryshe në industrinë e muzikës në vend.

Këngëtarja atraktive vjen me “Dilema”, një projekt që bënë diferencën, e që përcjell shumë ritëm modern.

“Dilema” është ndryshe, pasi vjen me elemente latine dhe larg muzikës turbo folk e ballkanike, që e dëgjojmë gjithandej.

Teksti dhe muzika e kësaj këngë mbanë vulen e Petrit Sefaj dhe Silvi Mema, aranzhmani nga Cekic Beats, në kitarë luan maestro Astrit Stafa, ndërkaq videoklipi është produkt i“Npik Creative”.

“Dilema” e sjell këngëtaren “Besniana Behluli në formë të shkëlqyer dhe me shumë stil.