“Besoj në drejtësi”, Arbenita reagon sërish pasi u dhunua nga Fero: Unë dhe Nina jemi mirë

Arbenita Ismajli ka reaguar sërish pasi u dhunua nga bashkëshorti i saj Fero.

Përmes një reagimi në Instagram, Arbenita qetëson ndjekësit dhe shkruan se bështë bmirëvsë bashku me vajzën e saj, Ninën.

“Ju faleminderit për kujdesin dhe mbështetjen. Unë dhe Nina jemi mirë. Unë besoj në drejtësi.”

Fero ka përfunduar në burg pas akuzave për dhunë.

Sipas medieve në vKosovë, ngjarja ndodhi në banesën e tyre në Gjilan. Situata mes tyre u përshkallëzua deri në përdorimin e forcës fizike. Fero e ka dhunuar, goditur me grushte e më pas i ka thyer edhe telefonin modeles së njohur.

Ajo është larguar nga banesa bashkë me vajzën e vogël, Nina.


Related Articles

Back to top button