ShowBizzz

Bledi Mane: Më mirë martohem me Kristin ose Ronaldon sesa me Nitën

Bledi Mane duket se nuk e ka pritur mirë deklaratën e Nitës për të në një intervistë për “Prive”.  Pyetjes se kush e meriton një nominim të përjetshëm, Nita iu përgjigj duke thënë dy emra, atë të Bledi Manes dhe Ronaldo Sharkës. 

Bledi Mane: Më mirë martohem me Kristin ose Ronaldon sesa me

Bledi reagoi përmes një postimi duke e quajtur Nitën mosmirënjohëse pasi sipas tij ishe ai që e iluminoi dhe e orientoi këngëtaren.

TS Poll - Loading poll ...

Postimet Bledi i ka vazhduar dhe në të rradhës shkruan se më mirë martohet me Kristin ose Ronaldon sesa me Nitën.

Bledi Mane: Më mirë martohem me Kristin ose Ronaldon sesa me