ShowBizzz

Bledi Mane opinionist në Big Brother VIP 3?

Big Brother VIP do të rikthehet në dimër me edicionin e tretë dhe të gjithë po presin me padurim të dinë se kush do të jenë personat që do futen në shtëpinë e famshme, por edhe kush do jenë opinionistët.

Një ish-banor ka shprehur dëshirën të jetë opinionist. Bledi Mane për “Pushime on Top” tha se do kishte dëshirë të ishte në postin e opinionistit në Big Brother VIP 3.

“Do kisha dëshirë për shembull të kandidoja edhe unë si opinionist në ‘Big Brother’. Do jem konkurent i fortë me Kristin mesa po shoh”, tha Mane.

TS Poll - Loading poll ...