Bukuria Oltës trondit luanin e Shqiptarëve: “Aman mbylli këmbët se na mbyte”

Në programin “Post Big Brother”, ku u zhvilluan debate të shumta midis ish-banorëve dhe opinionistëve të reality show-it.

Në një moment kur po diskutohej në lidhje me mbështetjen e opinionistëve ndaj ish-banorëveve, Efi Dhedhes i drejtohet Olta Gixharit duke thënë “mbylli këmbët moj”.

Këtu hyri edhe Luiz Ejlli, i cili i tha aktores “të mbyllë këmbët se i mbyti”.

Olta u drejtohet atyre duke pyetur “kush?” dhe Luizi i përgjigjet “Ti. Si në Prime”.
Aktorja mbante një fustan të zi në mbrëmjen e kaluar, dhe duket se në një moment ka harruar se çfarë kishte veshur dhe ka qëndruar lirshëm në karrige.

Loading poll ...Related Articles

Back to top button