ShowBizzz

Capital T tregon se çfarë nuk lejohet në koncertin e tij

Reperi i njohur kosovar, Capital T, do të shënojë sonte një nga momentet më kulminante të karrierës së tij me koncertin “Time Capsule II”.

Gjatë ditës së sotme, ai ka bërë një njoftim me rëndësi në rrjetin social Instagram, duke treguar elemente të ndryshme që nuk do të lejohen gjatë koncertit.

“Pajisje profesionale të regjistrimit (kamera dhe mikrofonë), GoPros, Tabletë, Selfie Sticks, Fishekzjarre, Lazera, Armë, Thika, Spreja, Cadra, Pijem Shishe bosh, Backpakcs, Valixhe, Zinxhirë, Kunja, Rollerka, Skatebords, Biçikleta, Helmeta, Kafshë”, thuhet në njoftimin e Capital T.

Image
Njoftim

Ndërsa ka njoftuar se lejohen vetëm çanta të vogla deri në 30 centimetra.