ShowBizzz

Ç’do të thotë i dashuri i saj? Del video e Jorit duke u puthur me Ronaldon (VIDEO)

Gjatë puntatës së fundit të “Kepit të Vip-ave” Jori Delli i ka dhuruar një puthje në buzë Ronaldo Sharkës. Si vetë modelja dhe moderatori janë shprehur se gjatë kësaj eksperience janë miqësuar edhe më shumë me njëri-tjetrin dhe gëzojnë një shoqëri të mirë.

Sakaq nga ana tjetër Jori sapo ka konfirmuar lidhjen e saj me reperin italian Fred De Palma. Dyshja madje shijuan edhe pushimet e tyre të para. Sakaq Jori u shpreh se për momentin është zhvendosur në Shqipëri.

View this post on Instagram

A post shared by Kepi i Vipave (@perputhen_tch)