Çfarë po i bën bashkë dy ikonat e estradës kosovare

Gili dhe Diellza Kolgeci shihen më të afruara se kurrë në imazhet e fundit.

Të dyja së bashku po i bën një emison televiziv ku do të përgatisin ushqim në kuzhinë.

Gili dhe Diellzën më parë nuk janë dukur kaq të afruara, por imazhet po tregojnë se kanë një miqësi të sinqertë me njëra-tjetrën.

Dashuria dhe ngrohtësia që përcjellin flet shumë, shkruan “Kosovarja”.Related Articles

Back to top button