ShowBizzz

Cindy Marina tregon takimin e parë me Genar Topallin: Ishim në plazh…

Cindy Marina dhe Genar Topalli e kanë bërë publike prej kohësh marrëdhënien e tyre, por sonte e ftuar në emisionin “Në kurthin e Piter Pan”, Cindy Marina na tregoi se si ka nisur historia e tyre e dashurisë.

Cindy Marina tregon takimin e parë me Genar Topallin: Ishim në

Modelja tregoi se ata kanë patur prej kohësh lidhje familjare, por njohja e tyre ka qenë tërësisht miqësore, ku i ka bashkuar volejbolli, sporti që Cindy luan prej vitesh në mënyrë profesionale.

TS Poll - Loading poll ...

Cindy Marina tregon takimin e parë me Genar Topallin: Ishim në

“Jemi njohur rastësisht, kemi patur lidhje familjare me njeri-tjetrin. Familjet tona njiheshin prej kohësh, por s’e kisha takuar kurrë. Pastaj, e takova rastësisht në plazh. Ishim bashkë e luajtëm volejboll. Aty ma vodhi zemrën. Jemi njohur si miq në fillim”, tregoi Cindy.

Cindy Marina tregon takimin e parë me Genar Topallin: Ishim në