ShowBizzz

Cozman dhe Tuna në të njejtën kohë me pushime, detajet që po ngitin dyshimet se janë bashkë

Pas realizimit të kengës ”I huj” nga Cozman dhe Tuna, të gjithë u bënë kurioz se a u pajtuan njëri nga çiftet më të famshme të show bizzit shqipar.

Mirëpo kjo mbeti enigmë pasi asnjëri nga ta nuk tha asgjë.

Nuk dihet a është rastësi apo janë bashkë, mirëpo të dy janë me pushime në të njejtën kohë.

Image
Postimi

Ata kanë postuar disa foto nga plazhi. Tuna ka publikuar imazhin e fëmijëve të saj, ndësa Cozman ka publikuar një vajzë të cilës nuk i shihet fytyra.

Duket se enigma do të vazhdojë edhe për ca kohë, deri sa njëri prej tyre ta pohoj apo mohoj lidhjen.

Image
Postimi