ShowBizzz

Dafina pëson incident me veshjen mes koncertit

Mes dramës së saj me Ledrin e Sarën dhe ndarjes nga DJ Geek, Dafinës i ka ndodhur edhe një incident në skenë me veshjen.

Teksa po këndonte dhe po kërcente, në një moment bluza që kishte veshur ngrihet dhe këngëtares i duket gjoksi.

Dafina pëson incident me veshjen mes koncertit

Momenti është filmuar nga fansat të cilët ishin të pranishëm në koncertin e saj.