ShowBizzz

Dafina Zeqiri e Yll Limani shumë shpejtë me projekt të ri

Dyshja e famshme e estradës Dafina Zeqiri dhe Yll Limani, kanë njoftuar së fundmi se po sjellin një projekt të ri muzikor. Ata kanë ndarë edhe një pjesë të shkurtër të këngës, e cila siç thonë do të lansohet shumë shpejt.

“Ka je shumë shumë shpejt”, thuhet në postimin që Limani ka shpërndarë në Instagram.

Të njëjtit kanë bashkë edhe një këngë të titulluar “Mos Shko” që u lansua para dy vitesh.