Data dhe Shkakira në skenë, gjithçka që duhet të dini për prezantimin e Leo Messit te Inter Miami

Një kapitull i ri në karrierën e Lionel Messit është gati të fillojë.

Shtatë herë fituesi i Topit të Artë do të prezantohet zyrtarisht si lojtar i ri i Inter Miami këtë të diel, më 16 korrik në stadiumin DRV PNK në Florida.

Ardhja e Messit është një ngjarje e madhe për MLS. Shakira pritet të performojë në skenë. /G.D abcnews.al/Related Articles

Back to top button