ShowBizzz

Dea i bën dedikimin më të bukur Kristit dhe ndan videon që e bëri për të qarë

Dea dhe Kristi prej disa kohësh po përfliten për një lidhje pasi janë parë shpesh bashkë. Së fundmi Kristi festoi 32-vjetorin dhe gjejeni pak me kë e kaloi? Me Dean. Dyshja bënë një udhëtim në Palasë me varkë nga ku Dea ka postuar disa foto e video.

Dea i bën dedikimin më të bukur Kristit dhe ndan videon që e

Ajo tregon se Kristi nuk kishte organizuar asgjë, por brenda ditës duket se ia kanë dalë të kënaqen. Me ta ka qenë edhe motra e Kristit, Gala.

Dea i bën dedikimin më të bukur Kristit dhe ndan videon që e

Dea ka postuar edhe një video në fund nga momentet e tyre në Big Brother VIP dhe tregon se kjo video e ka bërë të qajë.

Dea i bën dedikimin më të bukur Kristit dhe ndan videon që e

“Videon e fundit e futa ketu se me ka bere per te qare kur e kam pare dhe doja nje arsye ta postoja. Jam e lumtur që të kam njohur në mënyrën më të çuditshme. Ti je argëtues. Gëzuar ditëlindjen”, shkruan Dea.