ShowBizzz

Dea Mishel flet për marrëdhënien me Kristin: Do e zbus pak…

Pas përfundimit të “Big Brother VIP”, Dea Mishel Hoxha dhe Krist Aliaj janë parë shpesh nën shoqërinë e njëri-tjetrit. Pak ditë më parë ish-banorja i ka konfuzoi të gjithë me deklaratën e saj, pasi postoi një foto me Kristin dhe krahas imazhit ajo pranoi se është në një “marrëdhënie” me këtë të fundit.

Por marrëdhënia mes tyre duket se do të jetë vetëm në programin në të cilin do të jenë pjesë dyshja. Dea dhe Kristi kanë publikuar disa pamje nga prapaskenat e xhirimit për programin “Shes on Top” pasi janë përzgjedhur për të qenë pjesë e jurisë.

Dea Mishel flet për marrëdhënien me Kristin: Do e zbus

TS Poll - Loading poll ...

Së fundmi Dea mishel ka qenë e ftuar në emisionin “Ftesë në 5” ku ka folur rreth programit ku do të jetë në juri së bashku me Kristin dhe se si do të jetë bashkëpunimi mes tyre.

Dea Mishel flet për marrëdhënien me Kristin: Do e zbus

“Kristi është i rreptë i thotë gjërat shumë drejtpërdrejt dhe nuk e mendon se si do ndjehet personi që ia thotë edhe pse nuk ta do mërzisi dhe mendoj se do e zbus pak… kuptohemi shumë mirë me njëri-tjetrin…”- është shprehur ish-finalistja