Dëgjoni pak nga kënga e re e Yllit dhe Dafina Zeqirit

Shumë shpejt pritet të publikohet projekti muzikor “Kaje” nga Dafina Zeqiri dhe Yll Limani.

Kjo nuk është hera e parë që dyshja “bashkojnë forcat”.

Dafina dhe Ylli në dhjetor të 2020-tës publikuan këngën “Mos shko”, që ishte një projekt shumë i suksesshëm për ta.

Në rrjetet sociale, këngëtarët kanë ndarë me ndjekësit një video duke zbuluar pak nga kënga e tyre e re.

TS Poll - Loading poll ...
View this post on Instagram

A post shared by YLL LIMANI (@ylllimani)Related Articles

Back to top button