ShowBizzz

‘Dhe kjo më kishte mbetur pa parë’, Kiara nuk i priste që t’i ndodhte dhe kjo

Që pas eksperiencës së saj në Big Brother VIP, Kiara Tito është kthyer në një nga vajzat më të komentuara në media e rrjete sociale dhe ndër personazhet më të ndjekur në Instagram. Por së fundmi imazhi i saj është parë edhe diku ku Kiarës as nuk i shkonte mendja.

Moderatorja ka postuar një fjalëkryq që mbante foton e saj dhe u shpreh e habitur.

“Dhe kjo më kishte mbetur pa parë”, shkruan Kiara.

'Dhe kjo më kishte mbetur pa parë', Kiara nuk i priste